Producenci
Wybierz język
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Filtr olejowy zamiennik Deutz Fahr 01182001, 01174418

Filtr olejowy zamiennik Deutz Fahr 01182001, 01174418
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 33,00 zł 33.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt
dodaj do przechowalni

Opis

Filtr olejowy zamiennik Deutz Fahr
Średnica obudowy [mm]: 93,2
Wysokość [mm]: 151,0
Gwintowana złączka: 1"-12UNF-2B
Średnica pierscienia uszczelniającego [mm]: 72,0
Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 62,0
Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar]: 2,5
Moment dokrecenia [Nm]: 20
Lista zamienników:
Producent Numer OEM
A.P. AP3205
A.P. AP3216A
A.P. LK1162
ACDELCO X2
ACDELCO X4201E
ALCOFILTER SP856
AMC FILTER KO1545
AMC FILTER NO245
ATLAS 363031
ATLAS 831038
ATLCO 12028495
ATLCO 9709001100
ATLCO 9712540103
BALDW BT292
BALDW BT356
BALDW BT356..BT292
BENATI 1839105
BMW 11421318932
BOMAG 05710639
BOSCH 0451104004
BOSCH 0451104005
BOSCH 0451104066
BOSCH 0986B01000
BOSCH 451104004
BOSCH 451104066
BOSCH 9450732012
BOSCH P4066
CASE 3917868R1
CASE 8888667
CATER 5W5887
CATER 9N5860
CATER 9Y4474
CLAAS 5919130
CLARK 4119775
CLEANF D0236
CLEANF DO236
CLEANF DO236/D
COCKS EPP8.7
COOPE LSF5144
COOPE Z66
CROSL 322
CROSL 346
CROSL 376
CROSL 660
DAF 690260
DEMAG 20608940
DEUTZAG 01174418
DEUTZAG 01182001
DEUTZAG 0150157510
DEUTZAG 1174418
DEUTZAG 1182001
DEUTZAG A1H4123
DEUTZAG B0150157510
DIGOEMA DGM/O9045
DONALDSON LFP552819
DONALDSON LFP555240
DONALDSON P172503
DONALDSON P552819
DONALDSON P555240
DONALDSON P559418
DONALDSON P779128
FENDT F015200090051
FENDT F100001160024
FENDT F100001173481
FENDT F100001174418
FENDT F275203010020
FENWI 8104270
FIAT 61584009
FILTRON OP647
FILTRON OP647t
FLEETGUARD LF3331
FLEETGUARD LF4056
FLEETGUARD LF4087
FLEETGUARD LF708
FLEETGUARD LF760
FORD 1879134
FORD 5000861
FORD 5010666
FRAD 43.27.03/110
FRAM PH2819
FRAM PH2842
FRAM PH6923
GMC 7984325
GUELDNER 0009830627
GUELDNER 0160000002001
GUELDNER 7995000510
HANOH 000922853
HANOH 711922853
HANOH 971238001
HEN H170/1W
HEN H17W04
HEN H17W27
INGER 35292358
IVECO 1160024
IVECO 1173481
IVECO 1902135
KAELB 40600493
KAELB 8600850177
KOLBENSCHM 053OS
KOLBENSCHM 50013053
KOMAT 6002115212
KOMAT 6002115213
KOMAT 6002115240
KOMAT 6002115241
KOMAT 6002116230
KRAMER 0451140001
LIEB 5106133
LIEB 5502455
LIEB 7020038
LOSEN 04999/50338
MANITOU 137183
MANN 6750358596
MANN 6750358626
MANN 6750359306
MANN 6750359596
MANN W940/18
MANN W940/5
MASFE 2999976M1
MONARK 30758066
MOTORCRAFT EFL224
MWM 605411880009
NATO 2940121577448
O_K 044667
PBR AC1354
PBR BC1034
POC 243250
POC 8888840
POC C95044
POC E243232
POC E243252
POC R950559
POC S1350576
PURFLU LS427
PURFLU LS581
PURFLU LS767
PURFLU LS939
PUROLATOR L37202
PUROLATOR PC202
QUINTON HA WL7245
RENAULT 6005000735
SACHS 000069005298
SCHAEFF 5411316400
SETRA 8300100540
SOFIMA S7600R
SOGEFIPRO FT4653
STEYR 7101070332
STILL 0133791
TECNOCAR R67
TEHO 4050
TEHO OK50
UFI 2311000
UFI 2311002
VALME 836120822
VALME 836122208
VALME YT2002
VOEGELE 4912911351
VTE 114
WIXFILTERS 51283
WIXFILTERS 51768
ZETOR 93407505
ZETTE 405712
ZETTE 4057120
ZETTE 40571203
ZETTE MU57120
ZF 64902502

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl