Producenci
Wybierz język
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Filtr oleju hydrauliki WD950/5 Mann zamiennik Deutz

Filtr oleju hydrauliki WD950/5 Mann zamiennik Deutz
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 108,40 zł 108.40
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt
dodaj do przechowalni

Opis

Mann Filter WD950/5 - Filtr hydrauliczny
 
Wymiary (mm)
  • A : 93
  • B : 62
  • C : 71
  • G : 1-12 UNF
  • H : 172
  • UGV 1 : 3.50
  1. Ciśnienie otwarcia zaworu obejściowego w bar (bar)
  2. Zawór przeciwzwrotny
 
Marka Numer porównawczy
DEUTZ 04379927
DEUTZ 04399525
DEUTZ 4355850
DEUTZ 4371105
DEUTZ 4379927
DEUTZ 4399525
Fleetguard HF28818
HENGST H19WD04
MAHLE HC78
Purolator PER330
Purolator PER330H
VAPORMATIC VPK1565

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl