Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Producenci
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Wybierz język

Oś tylna

W sklepie AgriOutlet znajdują się również elementy do serwisu tylnej osi maszyn rolniczych. W naszej ofercie będziesz mógł znaleźć części zamienne do wielu znanych marek, trudniących się produkcją maszyn. Jeśli nie jesteś pewien jakie części będą najbardziej odpowiednie do posiadanego przez Ciebie pojazdu, nie wahaj się skontaktować z naszymi specjalistami. Zespół fachowców pomoże wybrać Ci właściwe rozwiązanie, które z pewnością sprawdzi się w przyszłych pracach. Oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie wymiany wału oraz obudowy tylnej osi.

Charakterystyka osi i wału

Osią nazywamy element składowy maszyny bądź mechanizmu, którego rolą jest zachowanie we właściwym położeniu umieszczonych na niej elementów ruchomych. Sama w sobie, nie przenosi ona momentu obrotowego – za aspekt ten odpowiedzialny jest wał.

Zadaniem obracającego się wokół własnej osi wału jest przeniesienie momentu obrotowego. W zależności od przeznaczenia, może do tego dojść poprzez wiele rozmaitych elementów, takich jak koła zębate, piasty bądź tarcze hamulcowe.

Aby tylna oś mogła działać sprawnie jak najdłużej, należy zadbać także o jej obudowę. Chroni ona całość instalacji przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych, utrudnia również dostanie się do wnętrza mechanizmów ciał obcych, które negatywnie wpłyną na codzienną eksploatację.

Już dziś skontaktuj się z naszymi opiekunami klienta i dowiedz się, które produkty z oferty AgriOutlet najbardziej spełnią Twoje oczekiwania w zakresie konserwacji i serwisu tylnej osi wybranej maszyny rolniczej.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl