Producenci
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Wybierz język

Elementy kabiny

Wysokiej jakości elementy kabiny kierowcy pojazdu mechanicznego odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu zarówno komfortu użytkowania, jak i bezpieczeństwa osoby za kierownicą. W nieustannie rozbudowywanej ofercie AgriOutlet będziesz mógł znaleźć elementy kabiny do wielu rodzajów pojazdów rolniczych.

Fotele kierowcy i pasażera

Fotel kierowcy (opcjonalnie wraz z fotelem pasażera) to bardzo ważne elementy kabiny pojazdu. Odpowiadają one za niezbędną wygodę oraz ergonomię podczas wielogodzinnej pracy w jednej pozycji, zmniejszając ryzyko problemów zdrowotnych z plecami i kręgosłupem.

Przełączniki

Wyłącznie sprawne przełączniki zagwarantują Ci bezpieczną i pozbawioną awarii pracę na maszynach rolniczych. W przypadku elementów zużytych (bądź narażonych na nieustannie wysoką eksploatację), pojazd może nie wykonywać poleceń kierowcy bądź wysyłać błędny komunikat zwrotny.

Drzwi oraz szyby

Wypadki z udziałem maszyn rolniczych wynikają z szeregu rozmaitych czynników. Jedną z często spotykanych okoliczności rozmaitych kolizji jest praca na grząskim i pofałdowanym terenie, nierzadko łączona z ostrymi manewrami. Solidne drzwi i szyby przyczyniają się nie tylko do wzrostu komfortu codziennego użytku – maleje także ryzyko nieumyślnego wypadnięcia z maszyny.

Zamki i stacyjki

Te elementy kabiny pełnią rolę zarówno w samym procesie uruchomienia maszyny rolniczej, jak i w zabezpieczeniu maszyny przed dostępem osób niepowołanych oraz dzieci. Sprawna stacyjka zapewnia również bezawaryjność w trakcie samego uruchomienia pojazdu. Nietrudno wyobrazić sobie problemy, jakie pojawią się w sytuacji, w której maszyna rolnicza nie będzie chciała uruchomić się ponownie po przypadkowym zgaśnięciu silnika.

Wycieraczki wraz z silnikami

Ten podstawowy (i często bagatelizowany) element wyposażenia pojazdu ma nieoceniony wkład w bezpieczeństwo jazdy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Przyczynia się do zauważalnej poprawy widoczności, zmniejszając ryzyko wypadku. Należy pamiętać, że w odpowiednim stanie technicznym powinny być nie tylko same wycieraczki, ale i ich silniki – tylko płynny, wahadłowy ruch jest w stanie zapewnić najlepsze pole widzenia.

Lusterka

Lusterka zewnętrzne są jednym z kluczowych elementów wyposażenia kabiny. Ułatwiają one nie tylko wykonywanie manewrów w polu i na jezdni. Pomagają także dostrzec ludzi znajdujących się za maszyną, dając kierowcy więcej czasu na bezpieczną reakcję. Ten element kabiny powinien zawsze znajdować się w jak najlepszym stanie, a wszelkie ewentualne usterki należy jak najszybciej wyeliminować.

DACH oryginał Claas 0012605605 DACH oryginał Claas 0012605605
Producent: Claas
Cena: 5 012,93 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
Filter oryginał Kubota W27TS03452 Filtr Filter oryginał Kubota W27TS03452 Filtr
Producent: Kubota
Cena: 769,72 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
SZYBA oryginał Claas 6005029102 SZYBA oryginał Claas 6005029102
Producent: Claas
Cena: 1 310,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
SZYBA oryginał Claas 7700073325 SZYBA oryginał Claas 7700073325
Producent: Claas
Cena: 1 027,20 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl